Простір – онлайн оплата картками

Підключитися

Оплата товарів за допомогою української національної платіжної системи «Простір» зробить доступною покупку товарів і послуг на вашому сайті для власників карток даної системи. Незважаючи на те, що лідерами за кількістю емітованих карток в Україні є МПС Visa та Mastercard, користувачі карток «Простір» набувають все більшої популярності.

Система роздрібних платежів «Простір» створена Національним Банком України. Власники карток «Простір» здійснюють розрахунки за товари та послуги в національній валюті за допомогою електронних платіжних засобів. Варто звернути увагу, що 97.7% операцій по картах українських банків-емітентів здійснюються на території України – як онлайн, так і офлайн. На сьогоднішній день в Україні понад 800 тисяч карток «Простір», якими українці користуються по всій країні. До системи роздрібних платежів вже підключилися найбільші банки України, на даний момент їх близько 16 і регулярно додаються нові учасники.

У число актуальних цілей, поставлених перед платіжною системою «Простір» – відповідати актуальним потребам українців в питаннях отримання якісного, сучасного та ефективного платіжного інструменту.

Як підключити Простір на сайті або в додатку

Для того, щоб підключити Простір в інтернет-магазині або додатку за допомогою PSP Platon, достатньо заповнити форму нижче. Наші менеджери проконсультують вас по всіх етапах підключення від підготовки документів до технічних нюансів.

Надавши вашим клієнтам додатковий платіжний метод Простір, ви істотно підвищуєте можливості для підвищення платіжної конверсії на вашому сайті або в додатку. Переваги методу оплати оцінять власники віртуальних карток «Простір», які часто роблять покупки в інтернеті.

Система «Простір» відповідає міжнародним стандартам (EMV CPA). До слова, цей метод оплати відрізняється підвищеною безпекою, він істотно мінімізує ризик шахрайства при розрахунках в онлайн-середовищі і оффлайн. З огляду на те, що «Простір» – локальна платіжна система, вона передбачає досить низький рівень шахрайських операцій. Адже, як правило, основна кількість шахрайських операцій відбувається не в тій країні, де випущена картка, а там, де дані платіжних карток були отримані / викрадені.

Перш, ніж підключити «Простір» в інтернет-магазині, переконайтеся, що ваш сайт відповідає вимогам міжнародних платіжних систем. Повний перелік вимог ви знайдете на нашому сайті в розділі «Документація».

Якщо ви хочете підключити платіжний метод «Простір» в інтернет-магазині, сайті продажу квитків або іншому онлайн-сервісі, за допомогою PSP Platon, залиште замовлення і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».