Visa – онлайн оплата картками

Підключитися

Прийом оплат банківськими картками міжнародної платіжної системи Visa. Зручна оплата товарів на сайті за допомогою карт Visa, емітованих як в Україні, а також інших країнах світу. Для оплати покупок користувачеві знадобляться стандартні платіжні дані: номер картки, термін її дії та CVV-код.

Картки МПС Visa приймаються до оплати в більш ніж 200 країнах, у всьому світі налічується понад 3,4 млрд карток Visa. Міжнародна платіжна система Visa є лідером за обсягами транзакцій, забезпечуючи понад 56% глобального ринку безготівкових платежів.

Прийом онлайн-платежів за допомогою Visa

Завдяки кваліфікованій допомозі фахівців PSP Platon ви зможете легко і швидко підключити прийом платежів Visa на сайті.

Це один з найпоширеніших у світі способів оплати інтернет-еквайрингу з легкою і простою інтеграцією на сайті. Перше, що роблять інтернет-магазини і сервіси для забезпечення прийому платежів на сайті – встановлюють інструменти оплати банківськими картками. Система прийому платежів картками Visa підходить для будь-яких онлайн-сервісів, додатків, інтернет-магазинів.

Підключити прийом платежів Visa на сайті можна легко і досить швидко. Все, що Вам необхідно – виконати ряд простих кроків з підключення. Більш детальні інструкції з інтеграції Ви знайдете на нашому сайті в розділі Документація.

У нас великий досвід організації прийому платежів на сайті, ми на ринку з 2012 року, надаємо послуги з підключення систем електронних платежів з карт не тільки Visa, але і Mastercard, а також інших платформ – Приват24, MasterPass, Google Pay тощо.

Зворотній зв’язок і відмінні відгуки дозволяють нам вдосконалюватися, орієнтуватися на потреби Вашого бізнесу і знаходити найбільш ефективні інструменти для кожного клієнта.

Від якості організації безпеки платіжних сервісів, через які здійснюється прийом платежів на сайті, залежить безпека коштів не тільки торговців, а й їхніх клієнтів. Вибір інструментів прийому платежів з високим рівнем захищеності допоможе Вам не тільки зберегти свої гроші, але і не допустити втрати довіри Ваших покупців, мінімізувавши випадки шахрайства та крадіжки банківських даних на вашому сайті.

PSP Platon є платіжним провайдером з сертифікацією PCI DSS вищого рівня, тому наші клієнти завжди можуть розраховувати найвищий рівень захисту платежів на своєму сайті. Транзакції здійснюються з використанням General Data Protection Regulation із застосуванням автоматичної і ручної антифрод-системи, а також технології 3D-Secure від Visa.

Якщо Ви хочете підключити оплату Visa на сайт, заповніть форму нижче. Наші менеджери з вами зв’яжуться для більш детального обговорення деталей співпраці. Наші спеціалісти проконсультують, як підключити Visa за допомогою платіжних модулів для популярних CMS, SDK, а також для мобільних додатків і API для інших рішень.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».