VisaCheckout – онлайн оплата картками

Підключитися

Платіжний метод Visa Checkout дозволяє користувачам оплачувати товари на сайті з будь-яких пристроїв: смартфонів, планшетів, комп’ютерів і ноутбуків.

На даний момент успішно закінчуються лише 61% інтернет-покупок в світі. При цьому на смартфонах – всього 31%. Платіжний метод Visa Checkout дозволяє підвищити цей показник до 82% за рахунок того, що покупці можуть оплачувати товари миттєво. Завдяки простоті оплати вони роблять покупки, від яких інакше б відмовилися, тим самим знижується кількість «покинутих кошиків».

З платіжним методом Visa Checkout ви дасте своїм клієнтам можливість оплачувати товари на сайті без витрачання часу на введення номера картки, терміну її дії і інших даних. Всі дані і платіжна інформація зберігаються в гаманці Visa Checkout. Підключити до Visa Checkout користувачі можуть як дебетові, так і кредитні картки, після чого мають можливість користуватися цим платіжним методом на всіх сайтах, де він присутній.

На даний момент платіжний метод Visa Chechekout діє в більш ніж 20 країнах світу, а також вже існує понад 21 млн акаунтів.

Як підключити Visa Checkout до сайту?

Щоб налаштувати прийом платежів на сайті Visa Checkout за допомогою PSP Platon, необхідно заповнити форму нижче. Наші фахівці зв’яжуться з вами для того, щоб обговорити деталі співпраці і надати супровід на всіх етапах підключення.

Для того, щоб підключити Visa Checkout в інтернет-магазині, онлайн-школі, сервісі продажу квитків, або будь-якому іншому онлайн-сервісі, ви повинні переконатися, що ваш сайт відповідає вимогам міжнародних платіжних систем. Ви зможете знайти вимоги до мерчантів на нашому сайті в розділі «Документація».

Інтеграція Visa Checkout займає зовсім небагато часу, наші фахівці нададуть всю необхідну технічну підтримку. Платіжний метод Visa Checkout передбачає кілька рівнів безпеки, в тому числі системи моніторингу і виявлення фрода. Це дозволяє суттєво підвищити безпеку платіжної інформації користувачів по всьому світу.

За даними опитування, проведеного Visa, 9 з 10 користувачів Visa Checkout планують продовжувати користуватися даними платіжним методом.

Торговці, які планують інтегрувати Visa Checkout за допомогою PSP Platon, отримають можливість пропонувати мільйонам споживачів, які використовують електронні гаманці в інтернеті, більше послуг для здійснення платежів онлайн і в додатках.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».