Великим E-Commerce проектам

Ми врахуємо всі особливості Вашої сфери діяльності, підберемо краще індивідуальне рішення, яке буде направлено на потреби Вашого бізнесу.

За оцінками незалежних маркетингових досліджень, ринок електронної комерції в Україні зріс в три рази в 2018 році в порівнянні з попереднім роком. Українці вважають за краще купувати товари онлайн – так, в 2018 році обсяг покупок склав 65 млрд гривень. Через підвищену конкуренцію онлайн-торговцям важливо не тільки завжди мати товар в наявності, надавати користувачам відмінний сервіс та швидку доставку, а й пропонувати зручні для користувача і безпечні способи оплати товарів.

Підключитися

Платежі Онлайн - краще рішення для E-Commerce проектів

В e-commerce з 2012 року

Компанія «Платежі Онлайн» успішно надає послуги з 2012 року великим компаніям, що працюють на ринку e-commerce. Серед наших клієнтів є абсолютні лідери свого сегмента. Почніть і Ви використовувати спеціалізовані рішення системи інтернет-еквайрингу PSP Platon.

Безпека

Система інтернет-еквайрингу PSP Platon гарантує високий рівень безпеки транзакцій, які проводяться. Система щорічно проходить переатестацію за міжнародними стандартами і правилами, і працює з використанням передових технологій безпеки: 3-D Secure, MasterCard SecureCode, Verified by Visa.

Швидкість підключення

В середньому, процес підключення займає 3 робочих дня. Термін інтеграції може змінитися, залежно від швидкості обробки даних банком-еквайєром. Також заминки в процесі інтеграції можуть бути обумовлені відсутністю ресурсу розробки на стороні мерчанта. В даному випадку, Платежі Онлайн надають власний ресурс.

Платіжні інструменти системи еквайрингу PSP Platon для проектів E-Commerce

Для великих E-Commerce проектів система еквайрингу PSP Platon пропонує наступні інструменти:

Інструментдля E-Commerce
РеккарінгДозволяє налаштувати певний графік списання з картки клієнта (підписка).
ВерифікаціяПідтвердження власника карти, а також її стану активності.
Рахунок-посилання (Invoice)Інструмент, що дозволяє формувати рахунки для оплати за допомогою SMS и email.
ХолдуванняДозволяє заморозити кошти клієнта при оплаті, до підтвердження продавцем.
Рекурентний платіжМожливість здійснити оплату послуги чи товару картою, по якій раніше проводилося списання.
Розщеплення платежівАвтоматичний розподіл сплаченої суми на різні рахунки.

Обираючи систему еквайрингу PSP Platon, Ваш бізнес отримує:

Брендовану платіжну форму

Платіжний сервіс PSP Platon надає можливість брендування платіжної форми, що істотно підвищить довіру клієнта при оплаті. Платіжна форма буде виконана в Ваших корпоративних кольорах і з використанням необхідних графічних матеріалів. Сторінка буде розміщена в iframe.

Систему формування рахунків

Можливість формування рахунку з необхідною сумою і його відправка для оплати клієнтам по Email, SMS.

Стримінгову техпідтримку

Поточна допомога у вирішенні нестандартних ситуацій, помилок в протоколах передачі даних, перевірка успішності і не успішності транзакцій, робота з відмовами та іншими поточними питаннями через зручні для Вас канали зв’язку: телефон, Skype, email, онлайн-чат.

Антіфрод-систему

Відділом моніторингу PSP Platon була спеціально розроблена система для виявлення потенційно небезпечних операцій і подальшої роботи над їх усуненням. Система працює на основі автоматизованих фільтрів і ручної перевірки.

Процес підключення системи PSP Platon до e-commerce проекту

  • Перевірка на відповідність вимог до Мерчантів;
  • Інтеграція;
  • Прийом платежів онлайн.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».