Кредитним організаціям

З провайдером Платежі Онлайн (PSP Platon) працює велика частина українських компаній мікрокредитування. PSP Platon – лідер в області обслуговування МФО, так як на даний момент нашими клієнтами являються 60% PDL-ринку в Україні. Ми точно знаємо, як правильно і в максимально короткі терміни налаштувати систему інтернет-еквайрингу на сайтах українських компаній, не привертаючи дорогі ресурси.

Сфера мікрофінансування в Україні є однією з найбільш привабливих для інвестування, а в зв’язку з ситуацією, що склалася в банківській сфері – зростає популярність серед споживачів. Оборот в галузі зростає в середньому на 70-100% на рік.

Підключитися

Система еквайрингу PSP Platon - краще рішення для кредитних організацій

Надійність і безпека

Фахівці Платежі Онлайн виконують постійний моніторинг платіжних процесів. Розробники нашого холдингу контролюють роботу системи і супроводжують її на всіх етапах. Наша компанія щорічно проходить спеціальний аудит PCI Security Standards Council на відповідність всім необхідним стандартам найвищого рівня (PCI DSS level 1).

Досвід роботи з сайтами кредитних організацій

Сфера мікрокредитування за останній час отримала поштовх у розвитку на ринку України. Багато сервісів онлайн-кредитування вже користуються системою еквайрингу PSP Platon і її основними перевагами. Серед наших клієнтів є абсолютні лідери ринку. Щоб поліпшити конкурентну позицію Вашого бізнесу, почніть використовувати інструменти інтернет-еквайрингу PSP Platon.

Швидкість інтеграції

Процес інтеграції буде виконаний в максимально короткі терміни. Якщо в процесі підключення не трапиться непередбачених ситуацій, підключення системи інтернет-еквайрингу займе не більше трьох днів. Виходячи з нашого досвіду, проблеми в процесі інтеграції можуть бути пов’язані з узгодженням і процедурою перевірки деталей з банком-еквайєром, а також з відсутністю ресурсу розробки, або швидкого доступу до нього.

Платіжні інструменти для кредитних організацій

Список інструментів, які можуть бути корисні сайтам кредитних організацій.

ІнструментМожливості для МФО
РекарінгДає можливість встановити графік списання коштів з банківської картки.
ВерифікаціяЗастосовується кредитними і фінансовими організаціями для підтвердження власника картки.
Рекурентний платіжМожливість провести оплату послуги чи товару карткою, по якій раніше проводилося списання.
Розщеплення платежівІнструмент, який дозволяє автоматично направляти оплачені клієнтом кошти на різні рахунки.

Конверсії

Фахівцями компанії Платежі Онлайн постійно проводиться робота над поліпшенням показника конверсії платежів. Регулярний моніторинг дозволяє реагувати на збої й затримки при проведенні будь-якого роду транзакцій.

Існує маса прикладів, в яких після підключення системи інтернет-еквайрингу, загальний показник конверсії поліпшувався. Це пояснюється тим, що окремим відвідувачам сайту, в деяких випадках, набагато простіше сплатити послугу за допомогою банківської картки безпосередньо на сторінках ресурсу.

Credit Balance

За допомогою даного інструменту можна отримувати звіти зручним для Вас способом (email, SMS). Цей інструмент є додатковим функціоналом для кредитних організацій. У будь-який час Ви зможете контролювати: поточний баланс і дату останньої зміни, суму поповнення і суму видачі протягом поточного дня.

Стримінгова підтримка

Фахівці технічної підтримки PSP Platon допоможуть у вирішенні виняткових ситуацій, перевірці успішних і не успішних платежів, роботі над підвищенням їх прохідності. Ці та інші питання Ви зможете обговорити через будь-які зручні канали зв’язку з нашою підтримкою.

Брендована платіжна форма

Платежі Онлайн надають можливість брендування платіжної форми, що істотно підвищить довіру клієнта. Ми розробимо кастомізовану платіжну форму, яка буде виглядати гармонійним «продовженням» Вашого ресурсу. Сторінка буде перебувати в iframe, а в її створенні будуть задіяні всі необхідні Вам графічні матеріали.

Antifraud-система

Наша antifraud-система поєднує в собі автоматизовані фільтри, а також ручну перевірку, яка необхідна для виявлення і усунення шахрайських операцій.

Процес підключення системи еквайрингу PSP Platon до сайту кредитної організації:

  1. Подача заявки на підключення;
  2. Перевірка сайту на відповідність нормам;
  3. Технічна інтеграція;
  4. Тестування і перевірка процесів.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».