Освітнім проектам

PSP Platon (Платежі Онлайн) надає набір інструментів для прийому платежів на сайтах освітніх проектів і платформ навчання.

Щоб освоїти нову спеціальність або підвищити свій кваліфікаційний рівень, сьогодні споживачам не обов’язково відвідувати державні освітні інститути. В Україні успішно функціонують приватні освітні організації, які надають послуги навчання на основі курсів, тренінгів, вебінарів, різноманітних онлайн-семінарів і лекцій. Багато з них вже являються партнерами платіжного провайдера Platon і встигли оцінити всі можливості еквайрингу.

Підключитися

Чому інтернет-еквайринг PSP Platon - ідеальне рішення для Вашого освітнього проекту?

Проста інтеграція

Підключення інструменту прийому оплат на сайті освітньої платформи займає 3-4 робочих дні. Більша частина часу витрачається на діалог з банком-еквайєром.

«Платежі Онлайн» дають можливість використовувати свої ресурси розробки для максимально швидкого підключення.

Надійний еквайринг

Багато сайтів компаній, які реалізують послуги освітнього напрямку, вже користуються перевагами інструментів прийому онлайн-платежів PSP Platon.

«Платежі Онлайн» успішно надають послуги інтернет-еквайрингу освітнім проектам з 2012 року.

Високий рівень безпеки

Фахівцями відділу моніторингу PSP Platon в режимі реального часу проводиться перевірка кожної транзакції на предмет шахрайства.

У свою чергу, система інтернет-еквайрингу PSP Platon працює за всіма міжнародними стандартами безпеки транзакцій. PSP Platon щорічно проходить переатестацію і працює відповідно до міжнародних стандартів PCI DSS найвищого рівня, а також з передовими технологіями безпеки платежів:

  • 3-D Secure;
  • Mastercard SecureCode;
  • VerifiedBy Visa.

Платіжні інструменти для сайтів освітніх проектів:

ІнструментОсвітні проекти
РекаррінгДає можливість встановити графік списання коштів з банківської картки.
ВерифікаціяПідтвердження власника банківської картки, стану активності картки.
Рахунок-посилання (Invoice)Інструмент, що дозволяє формувати рахунки для оплати за допомогою SMS и email.
Рекурентний платіжМожливість провести оплату послуги чи товару карткою, по якій раніше проводилося списання.
Розщеплення платежівІнструмент, який дозволяє автоматично направляти оплачені клієнтом кошти на різні рахунки.

Освітні проекти (сайти курсів, тренінгів, навчання) після підключення PSP Platon отримують:

Стримінговутехпідтримку

Фахівці клієнтської і технічної підтримки PaymentServiceProvider Platon готові надати допомогу в усуненні помилок з протоколами баз даних, вирішити нестандартні ситуації. Ми постійно на зв’язку з нашими клієнтами і виходимо на контакт будь-яким зручним для Вас способом.

Робота над показником конверсії

Служба клієнтської підтримки реагує на будь-які помилки або збої, пов’язані з процесом оплати. Такий підхід дозволяє поліпшити загальний відсоток конверсії платежівзвівши до мінімуму кількість неуспішних оплат.

Антифрод-система

Ми постійно вдосконалюємо наші інструменти для моніторингу підозрілих транзакцій. Для забезпечення максимальної безпеки використовується як автоматизована система фільтрів, так і ручна перевірка проведених платежів.

Адаптація під корпоративний стиль

Зовнішній вигляд платіжної форми легко адаптувати під дизайн будь-якого освітнього проекту. Це, в свою чергу, дозволяє підвищити довіру користувача до платіжного модулю.

Процес підключення освітніх проектів складається з 4-х етапів:

  1. Подайте заявку на підключення;
  2. Ми перевіряємо сайт на відповідність вимогам;
  3. Технічна інтеграція платіжного модуля;
  4. Перевірка і тестування робочих процесів.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».