Freelance біржам

Зручні інструменти оплати фрилансерам дозволяють здійснювати масові електронні платежі декільком одержувачам одним кліком миші. Надсилайте фрилансерам оплату за надані послуги прямо на їх банківську картку, минаючи сторонні посередницькі послуги оплати. Щодня послугами фриланс-бірж користуються мільйони людей. Професійними навичками дизайнерів, розробників ПЗ, копірайтерів, перекладачів користуються представники найрізноманітніших напрямків онлайн-бізнесу.

PSP Platon (Платежі Онлайн) дозволяє фриланс-біржам легко і швидко організувати процес оплати з подальшим технічним супроводом. Наші інструменти допоможуть вам приймати платежі на сайті від замовників і направляти їх фрилансерам після вирахування комісії.

Підключитися

Інтернет-еквайринг PSP Platon - ідеальне рішення для фриланс-бірж

Швидка інтеграція

Підключення інтернет-еквайрингу займає 3-4 робочих дні, з яких більша частина часу витрачається на діалог з банком-еквайєром.

У разі необхідності PSP Platon надасть свої ресурси розробки для максимально швидкого підключення.

Високий рівень безпеки

Фахівцями відділу моніторингу PSP Platon проводиться перевірка кожної транзакції на предмет шахрайства в режимі реального часу.

У свою чергу, система інтернет-еквайрингу PSP Platon працює за всіма міжнародними стандартами безпеки транзакцій. PSP Platon щорічно проходить переатестацію і працює відповідно до міжнародних стандартів PCI DSS найвищого рівня, а також з передовими технологіями безпеки платежів:

  • 3-D Secure;
  • Mastercard SecureCode;
  • VerifiedBy Visa.

«Платежі Онлайн» успішно надають послуги інтернет-бізнесу з 2012 року.

Платіжні інструменти для сайтів freelance-бірж:

Отже, з PSP Platon доступні різні платіжні інструменти, які дозволяють завоювати довіру замовників і фрилансерів завдяки їх зручності:

  • Холдування або «заморозка» коштів на картці– зручний інструмент, який дозволяє списати кошти з картки замовника після виконання замовлення фрилансерами.
  • Розщеплення – інструмент, який дозволяє автоматично направляти оплачені клієнтом кошти на різні рахунки, в тому випадку, якщо замовлення виконують кілька фрилансерів.
  • Інвойсинг – ви можете виставити рахунок на оплату клієнтові онлайн. Відправка інвойсу для оплати клієнтам здійснюється через зручні для Вас канали: email, SMS та ін.
  • Оплата за QR-кодом –можливість оплатити послуги фриланс-бірж за допомогою QR-коду. Замовнику досить зчитати код за допомогою смартфона і підтвердити оплату, щоб його замовлення було виконано.

Freelance-біржі після підключення платіжних інструментів PSP Platon отримують:

Стримінгову техпідтримку

Фахівці техпідтримки Payment Service Provider Platon нададуть допомогу в усуненні помилок з протоколами баз даних, допоможуть вирішити нестандартні ситуації. Ми постійно на зв’язку з нашими клієнтами і виходимо на контакт будь-яким зручним для Вас способом.

Контроль над показником конверсії

Служба клієнтської підтримки реагує на будь-які помилки або збої, пов’язані з процесом оплати, що дозволяє поліпшити конверсію платежів, звівши до мінімуму кількість неуспішних оплат.

Антифрод-система

Ми регулярно удосконалюємо наші інструменти для моніторингу підозрілих транзакцій. Максимальна безпека досягається як за рахунок автоматизованої системи фільтрів, так і ручної перевірки платежів.

Як підключити оплату на сайті?

Для того, щоб скористатися платіжними рішеннями PSP Platon на своєму сайті, фриланс-біржам достатньо заповнити форму нижче. Наші менеджери зв’яжуться з вами, щоб обговорити деталі співпраці і проконсультувати, які платіжні рішення будуть актуальні і ефективні для вашого бізнесу.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».