Хмарним і хостинг провайдерам

PSP Platon («Платежі Онлайн») пропонує комплексний продукт з організації платежів на сайтах хостинг-провайдерів, хмарних сервісів, реєстраторів доменних імен і схожих проектів IT-індустрії.

Ринок хостинг-провайдерів і хмарних обчислень в Україні на підйомі. За результатами маркетингових досліджень, оборот в сфері IaaS/SaaS за рік виріс на 33%. Це пояснюється гнучкою політикою вітчизняних компаній і тим, що цінова політика зарубіжних сервісів жорстко прив’язані до долара.

За допомогою PSP Platon споживачі матимуть можливість оплачувати послуги вашої компанії банківськими картками поширених платіжних систем і електронними гаманцями.

Підключитися

Оцініть переваги інструментів системи PSP Platon

Безпека і надійність

Система інтернет-еквайрингу PSP Platon щорічно проходить перевірку за міжнародним стандартом PCI DSS – найвищого рівня. Прийом оплат з банківських карток відбувається за передовими технологіями: MasterCardSecureCode, Verifiedby Visa, 3-D Secure.

З 2012 року на ринку IT

Наш досвід в даній сфері дозволяє підібрати оптимальний набір інструментів для Вашого web-ресурсу. «Платежі Онлайн» більше 8 років успішно надає послуги еквайрингу хостинг-провайдерам, реєстраторам доменних імен і хмарним сервісам.

Швидке підключення

Фахівці технічної підтримки PSP Platon виконають інтеграцію платіжного модуля в максимально короткий період. В середньому процес підключення займає не більше 3-4 робочих днів з моменту подачі заявки.

Платіжні інструменти для хостинг провайдерів

Інструментхостинг провайдери та реєстратори
РеккарінгІнструмент, який дає можливість встановлювати без участі клієнта графік списання коштів з банківської картки.
DерифікаціяІнструмент, що дозволяє підтвердити власника і переконатися в статусі активності картки.
Рекурентний платіжДозволяє клієнтам під час повторної покупки не вводити заново дані платіжної картки (або вводити тільки код CVV).

Хостинг-провайдери, реєстратори доменних імен або хмарні сервіси гарантовано отримують

Брендовану платіжну форму

Налагодження та кастомізация платіжної форми під ваш сайт. Це допоможе підвищити лояльність клієнтів, так як iframe-форма не буде візуально вибиватися із загальної стилістики сайту.

Антіфрод-систему

Antifraud-система PSP Platon необхідна для своєчасного виявлення і протидії шахрайським операціям. Також вона дозволяє виключити ряд вразливостей в роботі платіжного модуля. Розроблено на основі автоматичних фільтрів і включає ручну перевірку кожної підозрілої транзакції.

Обробку неуспішних транзакцій

Постійний контроль стабільності функціонування платіжних інструментів. Кваліфікована підтримка Ваших клієнтів колл-центром «Платежі Онлайн» гарантує стабільно високий відсоток прохідності платежів.

Якісну підтримку в будь-яких питаннях

Фахівці технічної підтримки допоможуть з інтеграцією модуля, технічної доопрацюванням. Функціонує колл-центр для консультування Ваших клієнтів в режимі реального часу.

4 етапи інтеграції платіжного модуля

  1. Подача заявки через форму зворотного зв’язку;
  2. Перевірка web-ресурсу на відповідність українським законодавчим нормам;
  3. Процес впровадження платіжного модуля на сайт;
  4. Тестування і перевірка алгоритмів роботи платіжної системи.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».