Малому та середньому онлайн бізнесу

Дозвольте клієнтам платити зручним для них способом!

Ваш сайт реалізує товари або послуги і при цьому не має платіжної форми? Це легко виправити за допомогою PSP Platon. Здійснюйте послуги тапродавайте товари онлайн в один клік, підключивши систему PSP Platon для прийому платежів з банківських карт.

Невеликі фірми існують в умовах середовища з високою конкуренцією і тут, як ніде, важливий клієнтоорієнтований підхід і позитивний платіжний досвід клієнтів. Адже якщо процес оплати доставляє незручності, займає надто багато часу або онлайн-оплата і зовсім відсутня, то майже завжди користувач надасть перевагу більш «зручному» конкуренту.

Підключитися

Переваги платіжних інструментів PSP Platon для МСБ

Швидка інтеграція

PSP Platon (Платежі онлайн) пропонує комплексний підхід по швидкого налаштування процесів. Залежно від специфіки бізнесу інтеграція займає, в середньому, близько 3-х робочих днів.

У деяких випадках на терміни впливає узгодження деталей з банком-еквайєром, а також виправлення помилок, виявлених в процесі тестування.

Надійний еквайринг

PaymentProvider Platon працює за передовими технологіями безпеки транзакцій. Щорічно система проходить переатестацію згідно з міжнародними нормами, які пред’являються до платіжних провайдерів.

Ви можете бути впевнені в безпеці всіх проведених платежів через систему PSP Platon.

Досвід роботи з малим і середнім бізнесом

Провайдер платежів Platon успішно надає послуги інтернет-еквайрингу в Україні з 2012 року.

Ми знаємо, як правильно налаштувати платіжні процеси на сайті, щоб вони були максимально ефективні для Вашого бізнесу. Використовуючи наш багаторічний досвід, ми забезпечимо максимально просту інтеграцію платежів на Вашому сайті, незалежно від виду діяльності.

Платіжні інструменти для сайтів малого та середнього бізнесу

ІнструментМалий і середній онлайн бізнес
ВерифікаціяПідтвердження власника банківської карти, стану активності карти.
Рахунок-посилання (Invoice)Інструмент, що дозволяє формувати рахунки для оплати за допомогою SMS и email.
ХолдуванняДозволяє заморожувати кошти на рахунку клієнта, до підтвердження оплати продавцем.
Рекурентний платіжМожливість провести оплату послуги чи товару картою, по якій раніше проводилося списання.
OvercaptureДозволяє знімати більше (до 20%) коштів з картки клієнта при холдуванні.
Розщеплення платежівІнструмент, який дозволяє автоматично направляти оплачені клієнтом кошти на різні рахунки.

Після підключення системи PSP Platon проекти малого та середнього бізнесу отримують

Підвищення конверсії платежів

За рахунок ретельної роботи з помилками при здійсненні оплат і відмовами проведених транзакцій підвищується конверсія. До ваших послуг – власний колл-центр PSP Platon, який консультує Ваших клієнтів, допомагаючи вирішити питання оплати.

Антифрод-система

Фахівцями відділу моніторингу контролюється кожна оплата, яка проходить на сайті,на предмет шахрайства. Крім перевірок транзакцій вручну, постійно працює автоматизована система контролю на предмет шахрайських операцій.

Брендована платіжна форма

Під корпоративний стиль Вашого сайту фахівці PSP Platon розроблять стилізовану форму оплати. Дана форма буде адаптована під всі операційні системи і будь-які пристрої.

Стримінгова підтримка

Ми постійно підтримуємо зв’язок з нашими клієнтами, допомагаємо у вирішенні поточних питань і виявлених в процесі перевірки помилок. Надаємо якісну технічну підтримку на етапі інтеграції і стримінгову клієнтську підтримку після підключення.

Етапи інтеграції системи PSP Platon:

  1. Залиште заявку на підключення;
  2. Ми перевіримо сайт на відповідність вимогам до мерчантів;
  3. Технічна інтеграція;
  4. Налагодження і тестування.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».