Білетним організаціям

Комплексний продукт з організації платежів на сайтах для квиткових агрегаторів (продаж авіа-, залізничних, автобусних квитків та на інші види транспорту, послуги з бронювання), а також агентств з продажу квитків на різні заходи (кіно, театри, концерти та інші івенти).

Перш ніж потрапити на поїзд, літак або концерт, в минулому доводилося штовхатися на касі. Сьогодні ж безліч сервісів пропонує споживачеві заощадити час і купити квитки в інтернеті.

Підключитися

Оцініть переваги системи інтернет-еквайрингу PSP Platon

Величезний досвід

У даній сфері необхідно регулярно стежити за конкурентною позицією. Без сумнівів, можливість прийому оплати безпосередньо на сайті організації буде великим плюсом.

Багато ticket-сервісів і квиткових організацій вже підключили систему еквайрингу PSP Platon і користуються максимальним набором інструментів. Скористайтеся і Ви спеціалізованим рішенням з налаштування системи прийому оплати PSP Platon (Платежі Онлайн).

Високий рівень безпеки

Високий рівень безпеки всіх проведених платежів. Система PSP Platon щорічно проходить переатестацію і працює відповідно до міжнародних стандартів PCI DSS найвищого рівня, а також з передовими технологіями безпеки платежів:

  • 3-D Secure;
  • Mastercard SecureCode;
  • Verified By Visa.

Швидка інтеграція

Платежі Онлайн працює над тим, щоб виконати процес інтеграції максимально швидко. Підключення зазвичай займає близько 3х робочих днів. Велика частина часу йде на процедуру узгодження деталей з банком-еквайєром. Затримки в процесі інтеграції часто пов’язані з відсутністю ресурсу розробки на стороні мерчанта. В такому випадку нашою компанією надається власний ресурс, що допомагає прискорити процес підключення.

Платіжні інструменти еквайрингу для квиткових організацій:

Список інструментів, що використовуються сайтами з реалізації квитків

ІнструментМожливості для ticket-сервісів
Рахунок-посилання (Invoice)Інструмент, який дозволяє формувати документ на оплату у вигляді SMS або e-mail листів
ХолдуванняДозволяє резервувати кошти на рахунку клієнта до підтвердження продавцем
Розщеплення платежівРозподіл оплаченої суми на різні рахунки, у різних пропорціях.

Після інтеграції платіжної системи Ticket-сервіс отримує:

Поліпшення конверсії платежів

Робота над поліпшенням коефіцієнта конверсії платежів виконується регулярно, за рахунок постійного моніторингу і своєчасного реагування на помилки або затримки при проведенні платежів.

Конверсії на Вашому сайті

Ми можемо навести приклади, в яких після підключення системи PSP Platon загальна конверсія на сайті росла. Це зростання пов’язане з тим, що окремим відвідувачам ресурсу простіше оплатити чи забронювати квиток за допомогою банківської картки, ніж оплачувати іншим способом.

Також можна відзначити, що можливість виконати оплату (або укласти угоду) прямо тут і зараз – це перевага для будь-якого проекту в сфері E-commerce.

Варто підкреслити, що показник конверсії на Вашому ресурсі залежить від багатьох інших показників: швидкості відповіді сервера, зручності використання, цін. Впливати на ці параметри лише за рахунок установки системи прийому платежів не представляється можливим.

Якісний технічний супровід

Фахівці відділу моніторингу Платежі Онлайн в реальному часі контролюють функції працездатності системи прийому платежів. Такий підхід дає можливість своєчасно реагувати на різні види збоїв. Наша клієнтська підтримка проводить інформування всіх Ваших клієнтів про неуспішні транзакції і пропонує варіанти вирішення виникаючих проблем.

Адаптація дизайну платіжної форми

Існує можливість простої інтеграції Вашого дизайну в платіжну форму. Це піднімає довіру до ресурсу з боку відвідувачів сайту. Гарантуємо, що платіжна форма буде максимально стилізована під Ваш ресурс, що, відповідно, добре впливає на підсумкову конверсію.

Antifraud-система

Наша система працює на основі фільтрів за IP-адресами, електронною поштою, банківськими картками, кількістю та сумами транзакцій, кількістю неуспішних платежів тощо. Проводиться максимально детальний моніторинг платежів.

Процес підключення ticket-сервісу до системи PSP Platon:

  1. Заповнення форми заявки на підключення;
  2. Перевірка ресурсу на відповідність;
  3. Інтеграція PSP Platon;
  4. Тестування і налаштування прийому платежів.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».