Туристичним агентствам

Електронна комерція в туризмі стрімко розвивається, в зв’язку з цим компанія PSP Platon розробила спеціальний продукт для агентств продажу і бронювання авіа / залізничних квитків, туристичних агентств, а також путівок і реєстрації номерів в зарубіжних готелях і готелях.

Після невеликого спаду, який стався під час фінансової кризи, українські туроператори знову працюють в повну силу. З урахуванням того, що платіжні звички покупців за останні роки істотно змінилися, турагентства масово адаптують сайти під смаки клієнтів. Споживачам більше подобається дивитися фото готелів онлайн, читати відгуки і купувати або бронювати тур, зробивши пару кліків без необхідності їхати в офіс.

Підключитися

PSP Platon - краще рішення для booking-операторів і турагентств

Ми знаємо як

Велика конкуренція в сфері готельно-ресторанного бізнесу змушує проводити постійну роботу над поліпшенням сайту. Будь то редизайн, нові модулі, контент або підключення прийому платежів за допомогою банківських карток.

Багато проектів даного ринку вже є нашими партнерами і користуються перевагами інтернет-еквайрингу PSP Platon з 2012 року. Тому можна говорити про те, що система Platon є оптимальним рішенням для туристичних організацій, а також інших e-commerce проектів готельно-ресторанного бізнесу.

Безпека

Ви можете бути впевнені у високому рівні безпеки всіх транзакцій. Інтернет-еквайринг від PSP Platon відповідає стандарту PCI DSS вищого рівня. Також, система прийому платежів PSP Platon працює з усіма передовими технологіями забезпечення безпеки транзакцій, такими як:

  • VerifiedBy Visa
  • Mastercard SecureCode
  • 3-D Secure

Компанія щорічно проходить переатестацію по всім необхідним нормам і стандартами міжнародних платіжних систем.

Проста інтеграція

Ми працюємо над тим, щоб виконати процес інтеграції за максимально короткий період. З нашого досвіду, підключення займає, в середньому, 3 робочих дні, якщо в процесі інтеграції все проходить гладко. Велика частина часу йде на процедуру перевірки і узгодження деталей з банком-еквайєром.

Проблеми інтеграції здебільшого пов’язані з відсутністю ресурсу розробки. У цьому випадку, ми задіємо власні сили. Це прискорює процес підключення.

Платіжні інструменти для сайтів travel-агентств

Список інструментів, які використовують сайти туристичних компаній:

Рахунок-посилання (Invoice) – можливість формування рахунку за посиланням з необхідною сумою.

Overcapture – дозволяє знімати більше коштів, ніж було «захолдовано» спочатку.

Розщеплення платежів – дозволяє автоматично направляти на різні рахунки оплачені Вашими клієнтами кошти.

Після підключення системи еквайрингу PSP Platon Ваш бізнес отримає:

Поліпшення конверсії платежів

Робота над поліпшенням показника конверсії платежів проводиться постійно, за рахунок регулярного моніторингу та своєчасного реагування на програмні збої, або іншого роду затримки при проведенні транзакцій.

Конверсії на сайті

Після підключення платіжної системи на сайтах booking-операторів і турфірм, як правило, відзначається істотне зростання загального показника конверсії. Це пов’язано, в більшій мірі, з тим, що деяким відвідувачам сайту набагато простіше провести оплату банківською картою, ніж за допомогою інших способів розрахунку. Також, можна говорити про те, що можливість укласти угоду (або виконати оплату) прямо тут і зараз – це перевага для будь-якого E-commerce проекту.

Важливо розуміти, що показник конверсії на Вашому сайті залежить від безлічі факторів (юзабіліті, швидкість роботи сайту, цінова політика, ін …), вплинути на які неможливо тільки за рахунок установки системи прийому платежів.

Якісний технічний супровід

Фахівці компанії PSP Platon в режимі реального часу контролюють працездатність і відмовостійкість системи, реагуючи на всі можливі види помилок. Наша технічна підтримка готова проконсультувати Ваших розробників з технічних питань, а клієнтська підтримка інформує Ваших клієнтів про неуспішні транзакції, пропонуючи варіанти вирішення виниклої проблеми.

Адаптація дизайну платіжної форми

Ми готові надати свій ресурс для створення кастомізованої платіжної сторінки для Вашого сайту. Завдяки сторінці оплати, яка буде максимально стилізована під Ваш ресурс, довіра до останнього буде підвищуватися, що, відповідно, позитивно впливає на підсумкову конверсію.

Antifraud-система

Виявлення потенційно небезпечних операцій і подальша робота над їх усуненням. Система працює на основі автоматизованих фільтрів і ручної перевірки.

Процес підключення до системи PSP PLATON:

  1. Подача заявки на підключення;
  2. Перевірка сайту на відповідність;
  3. Інтеграція платіжного модуля;
  4. Тестування і запуск прийому онлайн-платежів.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».