Депозити в Україні майже повністю пішли в онлайн

  • Юлия
  • 16.10.2020 47

У період карантину зросла частка клієнтів, що розміщують депозити онлайн, повідомили представники банків в рамках круглого столу, організованого «Фінансовим клубом».

За даними банків, в докарантинний період близько до 50% клієнтів проводили оформлення в інтернет-банкінгу або ж мобільному додатку. При цьому в період карантину, в липні, їх кількість вже зросла до 90%.

Побачивши таку тенденцію, банки стимулюють використання онлайн-депозитів. Зокрема, збільшують процентні ставки при поповненні депозитних рахунків з карток інших банків та ін.

Особливою популярністю на сайтах банків користуються онлайн-конструктори депозитів і банки регулярно вдосконалюють онлайн-інструменти, які були б зручними для користувачів.

Проте, про офлайн банки теж не забувають. За даними банків, відділення навіть з урахуванням карантину не втратять своєї актуальності. Залишається ряд клієнтів, які все ж надають перевагу оформленню подібних послуг в відділенні і хочуть індивідуального ставлення до себе. Як правило, це клієнти з великими сумами вкладів.

У додатку або через онлайн-банкінг є можливість розмістити депозити до 30 тисяч гривень. Якщо клієнт хоче розмістити більше, він надає перевагу звернутись до відділення до живого фахівця.

Крім цього, експерти відзначають, що клієнти стали більше цінувати людське спілкування і особистісний контакт. Внутрішні дослідження банків показують, що незважаючи на популярність онлайн-послуг, не варто забувати про персональне обслуговування клієнтів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що НБУ знає, як знизити вартість грошових переказів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».