Google дозволить банкам блокувати смартфон за прострочення кредиту

  • Юлия
  • 12.11.2020 225

Компанія Google випустила додаток Device Lock Controller, завдяки яким банки і кредитні компанії зможуть віддалено блокувати смартфони боржників.

Як пише Minfin, додаток блокує смартфони в кілька етапів. Так, якщо боржник пропустив черговий платіж по кредиту, банк може дистанційно блокувати пристрій, обмеживши його використання на 4-й день крайнього терміну.

Потім, на 7 день блокуються вихідні СМС та дзвінки, а на 30-й день - користувач вноситься в чорний список, а його дані відправляються в бюро кредитних історій.

Відзначається, що після блокування у боржників буде лише обмежений доступ до деяких функцій. Зокрема, доступні екстрені виклики, вхідні дзвінки, а також обрані вихідні дзвінки. Крім того, буде доступна послуга резервного копіювання та відновлення.

Як повідомляє Google, цей додаток розроблено спільно з кенійським оператором мобільних грошей Safaricom. Додаток створено для допомоги компанії з новою програмою «Lipa Mdogo Mdogo», яка дозволяє Кенії оплачувати в розстрочку смартфони на ОП Android Go.

Відомо, що дана розробка буде використовуватися операторами зв’язку і магазинами, які пропонують покупки в розстрочку. Але поки не вказується, чи будуть додатки встановлені на смартфони заздалегідь або продавці будуть просити клієнтів встановлювати ПО вручну.

На даний момент неясно, чи використовує хтось цей додаток, але він був вже завантажений та встановлений понад 100 користувачами.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, з яких країн найчастіше пересилають гроші в Україну.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».