Як карантин вихідного дня вплинув на оплату картками?

  • Юлия
  • 23.11.2020 166

За даними фахівців, за два «карантинних» вихідних дні обсяг операцій через банківські POS-термінали в Україні зменшився.

Начальник управління розробки продуктів департаменту роздрібного бізнесу банку «Південний» Ольга Коломієць зазначила, за перші карантинні вихідні кількість операцій, проведених через POS-термінали банку, знизилася на 24,5%. При цьому оборот знизився більш, ніж на 55%, пише Interfax.

Опитування, проведене виданням, показало, що за підсумками 14-15 листопада кількість операцій через POS-термінали в окремих банках знизилася майже на чверть.

При цьому наголошується, що сума і кількість операцій, які були проведені в будні дні, практично не змінилися по відношенню до тижня до «карантину вихідного дня». Так, за даними банку «Південний», майже 81% – оплати, проведені з понеділка по п’ятницю, і 19% – в суботу і неділю.

Також в опитуванні взяв участь ПриватБанк. За даними банку, 14 листопада споживачі розплачувалися через POS-термінали на 11% менше, ніж 6 листопада, і на 9% – ніж 30 жовтня. Але при цьому зросли обсяги транзакцій в будні дні – на 37-39%.

Прес-служба Укрексімбанку в опитуванні Interfax зазначила, що обсяги операцій через POS-термінали банку скоротилися на 13% з урахуванням введення «карантину вихідного дня».

Схожа ситуація в Райффайзен банку Аваль – директор департаменту продуктів для приватних клієнтів Олексій Пузняк зазначив, що в POS-терміналах банку спостерігалося значне скорочення обсягу і кількості операцій. Зокрема, 14 листопада порівняно з 7 листопада показник скоротився на 30,6%, а 15 листопада – на 46,9%.

У прес-службі Українського процесингового центру (UPC) відзначили, що в перші карантинні вихідні середня сума покупки в POS-терміналах зменшилася на 25% – до 224 грн.

Підписатися на розсилку

У той же час кількість проведених через POS-термінали операцій в будні дні зросла на 6%, а середня сума – на 1,7%, до 260 грн.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як шахраї обманюють боржників «позик до зарплати».

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».