Карткові шахраї дісталися до Укрпошти

  • Юлия
  • 07.12.2020 254

Компанія попереджає про небезпечну розсилку від імені Укрпошти, яка є шахрайською.

Про це повідомляється на сторінці компанії в соціальних мережах. Так, відзначається, що частина клієнтів Укрпошти отримала електронні листи з вимогою заплатити 2,15% митної вартості товару на міжнародне відправлення.

Представники компанії поспішили попередити клієнтів про те, що Укрпошта не робить подібних розсилок і тим паче не вимагає залишати де-небудь дані своїх банківських карток.

У прес-службі компанії відзначають, що Укрпошта не має ніякого відношення до даних шахрайських листів.

Якщо ви отримали такий лист – компанія радить нічого не відповідати шахраям і просто його видалити. Але ні в якому разі не варто робити те, що сказано всередині – переходити за посиланнями, залишати свій номер картки або як-небудь ще взаємодіяти з шахраями. Якщо ви дійсно очікували міжнародну посилку, краще зателефонуйте на гарячу лінію і уточніть обставини.

Компанія відзначає, що активно займається пошуком джерела розсилок, щоб припинити злочинну діяльність якомога швидше.

Варто нагадати, що подібні шахрайські схеми в Україні не рідкість. Українці все частіше отримують фішингові листи з небезпечними посиланнями всередині.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що грошові перекази в Україну – майже на рівні минулого року.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».