Mastercard додає A2A-платежі для бізнесу

  • Юлия
  • 18.11.2020 341

Компанія повідомляє про додавання платежів з рахунку на рахунок в свій сервіс по обробці платежів для продавців, які приймають Mastercard.

Даний крок є наступним етапом на шляху компанії до модернізації бізнес-платежів шляхом вирішення регулярно виникаючих проблем, з якими сьогодні стикаються покупці і постачальники.

Спираючись на успіх карткових платежів в рамках Mastercard Track Business Payment Service, компанія надасть аналогічний досвід для платежів A2A. Функціонал передбачає більш ефективний обмін даними між компаніями і спрощення платежів через кілька платіжних систем, включаючи платежі в реальному часі і автоматизованій кліринговій палаті.

На даний момент мова йде про запуск проекту на території США, функція буде доступна у всіх регіонах до кінця 2021 року. Також зазначається, що міжнародні платежі включені в план дій на наступний рік.

Сервіс Track Business Payment Service дає підприємствам більший контроль над своїми платежами, а також підтримує швидкий обмін даними та можливість автоматизувати платежі без необхідності передавати конфіденційну інформацію про банківські рахунки.

Дослідження Mastercard показало, що близько 80% торговців розглядають обмін даними про банківські рахунки як бізнес-ризик №1. Зокрема, ризик компрометації даних банківського рахунку за наявності нової функції Mastercard тепер знижений, оскільки постачальникам більше немає необхідності повідомляти конфіденційні дані свого банківського рахунку. У свою чергу, покупці не повинні зберігати ці дані, пише helpnetsecurity з посиланням на Mastercard.

У компанії відзначають, що умови і затримки B2B-платежів нерідко створюють серйозну дилему для бізнесу, пов’язану з негативними грошовими потоками. Новинка пропонує практичний спосіб скоротити заборгованість, оптимізувати грошовий потік і прискорити платежі за допомогою єдиної платіжної платформи.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Києві пройде конференція FinRetail-2020. Бізнес обговорить тренди та нові можливості для ринку в 2021 році.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».