Mastercard розробляє систему оплати в транспорті за ходою

  • Юлия
  • 20.02.2020 606

Платіжний гігант Mastercard повідомляє про розробку нової системи платежів, яка буде розпізнавати особистість платника за ходою.

Про плани Mastercard впровадити підтвердження оплати за допомогою біометричних даних, таких як хода, серцебиття, міміка, повідомив президент по кібернетичним і інтелектуальним рішенням компанії Аджей Бхалла, пише MаrketWatch.

В інтерв’ю виданню він зазначив: «Те, як ви тримаєте телефон, у якого вуха, яким чином ваші пальці торкаються кнопок – все це унікально. Ми досліджували серцебиття, малюнок судин і ходу для того, щоб ідентифікувати людей».

За словами Бхалла, Mastercard на даний момент активно працює над технологією розпізнавання пасажирів з транспортними компаніями. Ймовірно, для ідентифікації пасажирів при даній технології будуть використовуватися камери. Вони зможуть розпізнавати людей прямо на підході до турнікетів.

Ймовірно, система зможе співвідносити конкретних пасажирів з їх акаунтами, прив’язаними до банківської картки. Таким чином, пасажири будуть оплачувати проїзд ще швидше і простіше, ніж зазвичай.

Подписаться на рассылку

До речі, компанія займається ще однією унікальною розробкою – розпізнаванням людей за унікальним малюнком судин. Технологія, поєднана з розпізнаванням серцебиття, відкриває нові можливості. «Людина зможе здійснювати оплати за допомогою напульсника на зап’ясті, який буде вимірювати пульс і проводити ідентифікацію», – пояснив Аджей Бхалла.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що податкова заперечує введення податку на надходження на карту.

Читайте также

На нашем сайте используются файлы cookie для сбора информации в маркетинговых целях. Подробно о сборе информации вы можете ознакомиться в «Политике конфиденциальности».

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x