Шахраї викрадають персональні дані, розсилаючи листи від імені Нацполіціі

  • Юлия
  • 20.07.2021 218

В Україні почастішали випадки фішингових розсилок з домену Національної поліції з вірусними вкладеннями.

За даними «Лабораторії цифрової безпеки», виявлена чергова схема шахрайства - розсилання електронних листів зі шкідливим програмним забезпеченням.

Експерти організації зазначають, що їх вже отримали кілька громадських активістів, повідомляє Лабораторія на своїй сторінці в Facebook.

На даний момент відомо, що фішингові листи приходять українцям з домену Національної поліції України, а саме з адреси pg2. [email protected]

У листах повідомляється про нібито запити від поліції надати інформацію щодо кримінальній справи. Крім цього, до листа прикріплений заархівований файл під назвою «Запит з кримінальної справи № #######.rar».

Даний файл містить шкідливе програмне забезпечення. При відкритті файлу шахраї отримають доступ до даних користувача. За даними «Лабораторії цифрової безпеки», особливо до вірусу уразливі комп’ютери з операційною системою Windows.

Підписатися на розсилку

Фахівці рекомендують не відкривати прикріплені до таких листів архіви і відразу ж перенаправляти листи в форматі (.eml) на адресу «Лабораторія цифрової безпеки» – [email protected]

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Антимонопольний комітет розглядає меморандум платіжних систем щодо інтерчейнджу.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».