Шахраї в Facebook: обман на оренді аккаунта

  • Юлия
  • 24.11.2020 166

Кількість шахрайства в мережі зростає як снігова куля. Скориставшись карантином, зловмисники використовують нові методи обману користувачів соцмереж та залучають на нові привабливі пропозиції.

Так, підприємливі шахраї пропонують користувачам новий вид «додаткового» заробітку - здати в оренду власний аккаунт за 100 гривень на тиждень.

Власника сторінки запевняють, що беруть в оренду тільки його рекламний кабінет, яким той не користується. Однак в результаті виявляється, що реклама, яку розміщує такий орендар, порушує політику соцмережі.

В результаті чого у власника аккаунта утворюється борг $30, при цьому сторінку можуть заблокувати на цілком законні підстави, пише finance.

За даними експертів, не завжди зловмисники рекламують щось незаконне. Але, як правило, це сумнівні товари з великою накруткою.

Таким чином, ціни за аккаунт доходять до $500, а сторінку можуть просто перепродати на міжнародних біржах.

Використовуються чужі сторінки тому що для розміщення реклами підходить тільки активний аккаунт, відкритий не менше року тому. І з величезною ймовірністю вашу сторінку, куплену за 100 грн, перепродадуть за ціною в 7-8 разів вище без вашого відома і згоди.

Підписатися на розсилку

Щоб не втратити доступ до власних соцмереж, а також до всіх сервісів, сполученими з ними, варто дотримуватися елементарних правил безпеки. Зокрема, не реагувати на подібні пропозиції заробітку. Особливо варто бути обережними з такими пропозиціями людям, до аккаунту яких підв’язані банківські картки. Адже маючи доступ, шахраї цілком можуть витратити ваші кошти, про що ви дізнаєтеся тільки коли з карти зніметься кругленька сума. І довести, хто саме користувався вашим аккаунтом, вельми проблематично, а значить повернути ваші гроші буде неможливо.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як карантин вихідного дня вплинув на оплату картками.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».