НБУ буде опитувати бізнес через додаток

  • Юлия
  • 09.09.2020 376

Нацбанк розробив мобільний додаток, за допомогою якого планує проводити опитування серед представників бізнесу.

Так, за даними НБУ, за допомогою даного сервісу планується робити опитування підприємств на платформах Android і iOS. Додаток вже доступний для скачування на майданчиках Google Play і Apple Store.

Крім іншого, зазначається, що основним функціоналом програми є зручне онлайн-анкетування підприємств. Відповіді респондентів будуть використовуватися для отримання зворотного зв'язку від бізнесу і розрахунку індексу очікувань ділової активності (ЙОДУ), який щомісяця публікує НБУ.

За даними розробників, мобільний додаток має до всього іншого ряд додаткових функцій. Зокрема, є розділ з основними фінансовими або макроекономічними показниками. Розділ оновлюється з офіційної сторінки Національного банку автоматичному режимі.

Також є розділ з аналітичною інформацією про ЙОДУ у вигляді графіків і таблиць. Додано розділ з історією відповідей респондента за попередні 6 місяців. Крім того, це є відмінним способом зворотного зв’язку, повідомляє регулятор.

Підписатися на розсилку

Вказується, що розроблений додаток забезпечить оптимізацію збору інформації, а також дозволить залучити більшу кількість респондентів і спростити їх доступ до важливої ​​інформації з питань курсу валют, анонсів важливих подій, ключової ставки та ін.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Кіберполіція затримала жінку, яка продавала фіктивні банківські картки.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».