No plastic: з’явилася дерев’яна банківська картка у підтримку екології

  • Юлия
  • 20.10.2020 133

Британський стартап зробив вклад в очищення екології, випустивши дерев'яну банківську картку.

Випуск карток ініціював фінтех-стартап TreeCard за підтримки пошукової системи Ecosia, яка відома своїми програмами щодо поліпшення екології в світі. Компанія інвестувала в 20%-ву частку стартапу 1 млн фунтів стерлінгів.

За задумом авторів картки, частина призначених для користувача витрат за покупки направляються на підтримку програм з відновлення лісу.

На даний момент відомо, що дерев’яна дебетова картка випущена у співпраці з Mastercard і Synapse. Вона прив’язується до мобільного додатку і може бути використана як звичайна пластикова картка – користувач може зняти з неї гроші в банкоматі, розплатитися через термінал.

У мобільному додатку, крім стандартних функцій відстеження витрат, доступна можливість обробити рахунки з друзями. Крім того, є меню, де можна відстежувати, скільки дерев було посаджено на кошти, отримані з кожної платіжної операції. За приблизними підрахунками – одне дерево з кожних витрачених 60 доларів.

Як повідомив в інтерв’ю Finextra співзасновник TreeCard Джеймі Кокс, компанія планує залучити як мінімум 100 000 користувачів. За оцінками фахівців, це допоможе профінансувати посадку 6 млн дерев. Планується, що картка буде запущена в США, а також на деяких ринках ЄС протягом наступного року.

Підписатися на розсилку

У свою чергу, пошукова система Ecosia, яка використовує прибуток, отриманий від пошукової реклами, зазначає, що збори, отримані від TreeCard, підуть на проекти з відновлення лісу в 38 точках по всьому світу.

Нагадаємо, раніше ми писали про найбільш поширені види платіжного шахрайства в Україні.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».