У Києві пройде щорічний MFO-саміт для мікрокредитних організацій

  • Юлия
  • 01.09.2020 703

Зовсім скоро в PMHUB відбудеться щорічна профільна, професійна конференція MFO-summit про бізнес, стратегії, джерела прибутку, тренди, ризики і технологіях в мікрофінансування.

Цього року відвідувачі зможуть ознайомитися з презентаціями на такі теми, як стратегії розвитку мікрофінансового бізнесу і стратегії виживання в кризу. Експерти розглянуть зміну бізнес-моделей, сценарії для різних гравців ринку.

У фокусі будуть питання оптимізації та автоматизації бізнес-процесів, практики впровадження передових технологічних рішень для мікрофінансових установ.

Реальними практичними кейсами поділяться топові експерти українського і зарубіжного ринку. Гості дізнаються багато цікавого про трансформацію фінансового ринку в рамках Закону про СПЛІТ, найкращі маркетингові кейси 2020 року, ознайомляться з трендами МФО-ринку, методами роботи з лояльністю клієнтів, а також з питаннями вартості залучення клієнтів в різних каналах і управління ризиками.

Традиційно конференція має оригінальний формат – в комфортній обстановці можна отримати максимум корисного контенту, насолоджуючись при цьому освіжаючими коктейлями, кальяном, майстер-класами, неформальним спілкуванням.

Участь в МФО-саміті візьмуть представники НБУ, керівники МФО, банки, постачальники b2b-рішень і даних, платіжні системи, розробники ІТ рішень, незалежні експерти ринку та ін.

Генеральним спонсором івенту виступає PSP Platon, в цьому році CMO PSP Platon Гела Слюсарчук виступить з захоплюючим доповіддю «Як платіжний партнер впливає на результат МФО». Ви отримаєте готові інструкції, як оцінити ефективність партнера, дізнаєтеся, які помилки приховує Ваш платіжний провайдер і зможете підрахувати, скільки грошей ви втратили через недоліки партнера. В рамках конференції бренд-менеджер Лідія Єременко модерує секцію маркетингу. Беріть участь в конкурсах біля стенду компанії та вигравайте цінні призи!

Крім того, на гостей чекає краща зона для обміну досвідом, налагодження та зміцнення ділових зв’язків, розіграші цінних призів від організаторів і партнерів, а також незабутня вечірка AfterParty, з фуршетом, коктейлями, стендап-шоу, бармен-шоу.

Місце проведення: PMHUB, вул. Іоанна Павла II, буд.5, 3 поверх

Дата і час: 9 вересня 2020 року, 8.00 – 22.00

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».