В Україні створять Положення про захист інформації та кіберзахист в платіжних системах

  • Юлия
  • 17.09.2020 129

Вчора 16 вересня 2020 року, з ініціативи Всеукраїнської асоціації фінансових компаній спільно з НБУ відбулося обговорення проекту Положення про захист інформації та кіберзахист в платіжних системах.

В обговоренні взяли участь представники ВАФК, а також інші провідні представники ринку платіжних послуг.

За даними організаторів, з боку Національного банку участь в обговоренні взяли Сергій Іванишин, а також представники підрозділів безпеки оверсайту, фінансового моніторингу, ліцензування.

В рамках двогодинного обговорення і конструктивного діалогу регулятора з учасниками фінансового ринку обговорені актуальні питання Проекту. Від представників Національного банку отримані певні уточнення з концептуального бачення системи захисту інформації.

В результаті обговорень розроблений план подальшої спільної взаємодії всіх учасників ринку з розробки проекту.

Таким чином, всі учасники повною мірою долучилися до розгляду проектів нормативно-правових актів, що мають істотне значення для небанківських фінансових установ, що надають фінансові послуги з переказу грошових коштів.

Довідка. Місія Всеукраїнської асоціації фінансових компаній – всебічно сприяти побудові стабільного ринку, вирішенню завдань і проблем кредитних і фінансових установ для збільшення прибутковості бізнесу і розвитку кредитування. Формування чіткого законодавчого поля для існування мікрокредитування.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що банки пропонують використовувати BankID як цифровий підпис.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».