Viber запустить оплату товарів та послуг через чат-боти

  • Юлия
  • 30.10.2020 97

У мессенджері з'явиться нова функція Chatbot Payments, завдяки якій користувачі Viber отримають можливість оплачувати покупки та послуги за допомогою чат-ботів.

Відзначається, що завдяки сервісу Chatbot Payments користувачі мессенджера Viber зможуть оплачувати покупки через Google Pay або інший мобільний гаманець.

Покупці зможуть придбати товари через авторизовані чат-боти компаній, повідомляє AIN.UA з посиланням на прес-службу Rakuten Viber.

За словами представників компанії, якщо банк користувача додатку підтримує дану функцію, то все, що покупцеві необхідно зробити - прив'язати до електронного гаманця мобільного телефону кредитну або дебетову картку.

Після прив’язки картки функція оплати стане доступною автоматично у всіх чат-ботах, виготовлених на базі платформи для розробки чат-ботів Viber (API).

Так, за попередніми даними, перш ніж почати продавати власну продукцію і обробляти вхідні платежі за допомогою чат-ботів Viber, торговцям необхідно підключитися до постачальника платіжних послуг, який підтримує дану опцію.

Після чого буде потрібно створити власний чат-бот підприємства в Viber та вибрати оплату з його допомогою.

У компанії поки не уточнюють, коли саме запрацює сервіс. Проте, представники Viber вказали, що будуть співпрацювати з розробниками ботів і постачальниками платіжних послуг з метою якнайшвидшого запуску Chatbot Payment протягом листопада 2020 року.

Підписатися на розсилку

Варто відзначити, що сервіс спочатку буде доступний тільки користувачам в Україні, а в 2021 році Chatbot Payments будуть запущені і в інших країнах.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що шахраї атакували банкомати в ТЦ, щоб робити дублікати карток.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».