Visa працює над новою платіжною оффлайн-системою

  • Юлия
  • 25.09.2020 117

За попередніми даними, Visa розглядає можливість створення нової платіжної оффлайн-системи, що працює на базі криптовалют.

За даними Visa, компанія активно залучена в процес підготовки цифрових валют центральних банків.

Представники платіжної системи підкреслюють, що центробанки світу стикаються з тими ж факторами при запуску власної криптовалюти, що і приватні компанії при розробці токенізірованних стейблкоінов.

За даними старшого віце-президента і глобального глави по Фінтех Visa Террі Анджелоса, на цей момент до мережі Visa додано близько 25 кріптокомпаній на різних стадіях розвитку, пише minfin. Зокрема, про роботу компанії над новою розробкою повідомив в інтерв’ю Forbes глава кріптовалютного підрозділу компанії Кай Шеффілд.

На сьогоднішній день більшість клієнтів Visa спеціалізуються на цифрових версіях фіатних валют, а не на окремих криптовалютах. Наприклад емітентом стейблкоіна USDC є Coinbase і Circle.

Навесні поточного року платіжна система Visa подала патентну заявку на «цифрову фіатную валюту». Зазначалося, що валюта буде мати переваги криптовалют, будучи при цьому випущеною «централізованим органом».

Також варто нагадати, що в минулому році компанія запустила платіжний сервіс для корпоративних клієнтів на базі блокчейна. Вперше він був анонсований в жовтні 2016 року.

Фото: minfin.com.ua

В даний час цифрова валюта стає все більш популярною. Так, згідно з опитуванням, проведеним Світовим банком в 2019 році, близько 54% ​​центробанків у всьому світі активно вивчають питання випуску власної цифрової валюти. Близько 32% на момент опитування не вивчали питання, а 15% прийняли рішення не випускати CBDC після проведення досліджень.

Підписатися на розсилку

Варто звернути увагу, що над цифровою валютою зараз працює Нацбанк України. Вже скоро НБУ готовий випустити електронну гривню.

Згідно з прогнозами регулятора, через 5-7 років близько 20% всіх грошових коштів в обігу будуть повністю цифровими.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, то SWIFT змінює порядок здійснення міжнародних платежів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».