Visa розширила програму Fast Track для платіжної інфраструктури

  • Юлия
  • 24.11.2020 161

Міжнародна платіжна система представила розширений інструментарій Fast Track - програми, яка підтримує digital-сфери, включаючи фінансову доступність, цифрові гаманці, B2B-платежі, а також платежі в цифровий валюті.

За даними прес-релізу компанії Visa, поточна криза, викликана наслідками пандемії коронавирусу, спричинила за собою серйозні фінансові виклики для бізнесу і для споживачів.

Fintech на даний момент грає ключову роль у відновленні та перебудові глобальної економіки з урахуванням того, що управління капіталом все частіше переходить в цифрову середу.

У всьому світі лідери фінансових технологій все частіше вважають за краще працювати з Visa за основними категоріями, включаючи цифровий банкінг, цифрові гаманці, B2B-платежі, «Купи зараз, плати потім», міжнародні грошові перекази, інфраструктуру платежів, оплату рахунків і розрахунки між фізособами, пише minfin.

Відзначається, що з розширенням програми Visa Fast Track fintech-індустрія отримує інструментарій для поліпшення власних показників у галузі. У порівнянні з минулим роком охоплення Fast Track вже виросло на 360%.

Отже, Visa оголосила про нові компоненти програми Fast Track для фінтех-галузі, щоб забезпечити підвищену підтримку екосистеми.

По-перше, розширення інструментарію для партнерів, завдяки якому fintech-компанії зможуть поліпшити обслуговування клієнтів і прискорити своє зростання. За допомогою даного інструментарію компанії отримують доступ до освітніх ресурсів, для того, щоб підвищити кваліфікацію компанії в галузі та використовувати інструменти і ресурси для швидкого створення і запуску картки на ринку.

Підписатися на розсилку

По-друге, запроваджено програму сертифікації Visa Ready for Fintech Enablers. Вона дозволяє fintech-компаніям швидко налагодити зв’язок із сертифікованими партнерами для цифрової емісії та інших ключових послуг. Програма створює сертифіковану екосистему партнерів, які є експертами в області можливостей, які необхідні fintech-компаніям для запуску і більш ефективного використання продуктів в мережі Visa.

Нагадаємо, раніше ми писали про обман на оренді аккаунта в Facebook – нової шахрайської схеми.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».