Головна Безпека Cтандарт PCI DSS

Наші переваги

Ми готові вивчити специфіку вашого бізнесу для того, щоб спільно з вами розробити найбільш вигідні фінансові, технологічні та організаційні умови співпраці.
Наш процесинговий центр відповідає найсучаснішим стандартам у сфері забезпечення безпеки, і сертифікований за стандартом. PCI DSS.
Кваліфіковані співробітники клієнтської підтримки в будь-який момент готові проконсультувати Вас з технічних, фінансових та організаційних питань співробітництва.
На підставі досвіду співпраці з європейськими партнерами, наші технічні фахівці допоможуть розробити і впровадити найсучасніші платіжні рішення.
З особистого кабінету Ви можете в режимі реального часу відслідковувати стан аккаунта і всі фінансові операції, що проходять по Вашому рахунку.
Вивчивши специфіку бізнесу, ми спільно підберемо оптимальні умови фінансової взаємодії з нашими партнерами.
Відео-презентація системи платежів Platon.UA. Дізнайся всі переваги за 2 хвилини!

Заявка на підключення

Випробуй систему прямо зараз!

Cтандарт PCI DSS

Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) — стандарт безпеки даних при роботі з платіжними картами, розроблений Радою за стандартами безпеки індустрії платіжних карт (Payment Card Industry Security Standards Council, PCI SSC). Дана організація була заснована міжнародними платіжними системами Visa, MasterCard, American Express, JCB і Discover.

 

Компанія "Платежі онлайн" (Platon) сертифікована за стандартом  PCI DSS Level 1.

 

Стандарт PCI DSS - це 12 деталізованих вимог, які описують комплекс заходів, які є обов'язковими для забезпечення максимального рівня безпеки даних про власників платіжних карт, які передаються, зберігаються і обробляються в інформаційно-технологічних інфраструктурах організацій.
Залежно від обсягу платежів та кількості транзакцій сертифікація за стандартом PCI DSS розділяється на чотири рівні.

Вимоги стандарту PCI DSS поширюються на всі компанії, які обробляють, зберігають або передають дані про власників платіжних карт (банки, процесингові центри, сервіс-провайдери, e-commerce і т.п.). Причому вимоги відносяться тільки до тих інформаційних систем компанії, в яких обробляється або зберігається інформація про платіжні карти, а також до систем, які з ними взаємопов'язані.

Положення стандарту описують такі аспекти, як:
  • Розробка і вдосконалення безпечної мережевої інфраструктури.
  • Захист даних про власників платіжних карт.
  • Контроль процесу оновлення системних компонентів і антивірусного ПЗ на серверах і робочих станціях.
  • Контроль і розмежування доступу до інформаційних ресурсів.
  • Моніторинг подій.
  • Політика інформаційної безпеки.

PCI DSS Platon