Freelance біржам

Зручні інструменти оплати дозволяють здійснювати масові електронні платежі декільком одержувачам одним натиском миші.

Надсилайте фрилансерам оплату за надані послуги прямо на їх банківську картку, минаючи сторонні посередницькі сервіси оплати.

Щодня послугами фриланс-бірж користуються мільйони людей. У професійних навичках дизайнерів, розробників ПЗ, копірайтерів, перекладачів користуються представники найрізноманітніших напрямків онлайн-бізнесу. PSP Platon дозволяє фриланс-біржам легко і швидко організувати процес оплати з подальшим технічним супроводом.

Підключитися
freelance

Що отримують фриланс-біржі?

Отже, з PSP Platon вам доступні різні платіжні інструменти, які дозволяють завоювати довіру замовників і фрилансерів завдяки їх зручності:

  • Холдування або «заморозка» коштів на картці – це зручний інструмент, який дозволяє списати кошти з картки замовника після виконання замовлення фрилансерами.
  • Розщеплення платежу – інструмент, який дозволяє автоматично направляти оплачені клієнтом кошти на різні рахунки в тому випадку, коли замовлення виконують декілька фрилансерів.
  • Інвойсинг – ви можете виставити рахунок на оплату клієнтові онлайн. Відправка інвойсу для оплати клієнтам здійснюється через зручні для Вас канали: email, SMS та ін.
  • Оплата за QR-кодом – можливість оплатити послуги фриланс-біржі за допомогою QR-коду. Замовнику досить зчитати код за допомогою смартфона і підтвердити оплату, щоб його замовлення було виконано.

Як підключити оплату на сайті?

Для того, щоб скористатися платіжними рішеннями PSP Platon на своєму сайті, фриланс-біржам достатньо заповнити форму нижче. Наші менеджери зв’яжуться з вами, щоб обговорити деталі співпраці і проконсультувати, які платіжні рішення будуть актуальні і ефективні для вашого бізнесу.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».