Хмарним і хостинг провайдерам

Платежі Онлайн представляють комплексний продукт по організації платежів на сайтах хостинг провайдерів, хмарних сервісів, реєстраторів доменних імен і схожих проектів IT-індустрії.

Ринок хостинг-провайдерів і хмарних обчислень в Україні на підйомі. За результатами маркетингових досліджень за 2017 рік, оборот в сфері IaaS / SaaS виріс на 33%. Це пояснюється гнучкою політикою вітчизняних компаній і тим, що цінова політика зарубіжних сервісів жорстко прив’язані до долара. Вітчизняні споживачі все частіше вважають за краще працювати з провайдерами, представництво яких розташоване на території України …

Підключитися
hosting

Оцініть переваги інструментів системи PSP Platon

Безпека і надійність

Система інтернет-еквайрінгу PSP Platon щорічно проходить перевірку за міжнародним стандартом PCI DSS (найвищого рівня). Прийом оплат з банківських карт відбувається за передовими технологіями: MasterCard SecureCode, Verified by Visa, 3-D Secure.

З 2012 року на ринку IT

Наш досвід в даній сфері дозволяє підібрати оптимальний набір інструментів для Вашого web-ресурсу. Платежі Онлайн більше 6 років успішно надають послуги еквайрингу хостинг-провайдерам, реєстраторам доменних імен і хмарних сервісів.

Швидке підключення

Фахівці технічної підтримки Платежі Онлайн виконають інтеграцію платіжного модуля в максимально короткий період.

В середньому, процес підключення займає не більше 3-4 робочих днів з моменту подачі заявки.

Платіжні інструменти для хостинг провайдерів

Інструментхостинг провайдери та реєстратори
РеккарінгІнструмент, який дає можливість встановлювати без участі клієнта графік списання з банківської карти.
DерифікаціяІнструмент, що дозволяє підтвердити власника і переконатися в статусі активності карти.
Рекурентний платіжДозволяє клієнтам, під час повторної покупки, не вводити заново дані платіжної карти (або вводити тільки код CVV).

Хостинг-провайдери, реєстратори доменних імен або хмарні сервіси гарантовано отримують

Брендовану платіжну форму

Налагодження та кастомизация платіжної форми під ваш сайт. Це допоможе підвищити лояльність клієнтів, так як iframe-форма не буде візуально відрізнятися від загальної стилістики сайту.

Антіфрод-систему

Antifraud система провайдера інтернет-платежів Платежі Онлайн необхідна для своєчасного виявлення і протидії шахрайським операціям, а також дозволяє виключити ряд вразливостей в роботі платіжного модуля. Розроблено на основі автоматичних фільтрів, а також ручної перевірки кожної підозрілої транзакції.

Обробку неуспішних транзакцій

Постійний контроль стабільності функціонування платіжних інструментів. Кваліфікована підтримка Ваших клієнтів колл-центром Платежі Онлайн гарантує стабільно високий відсоток прохідності платежів.

Якісну підтримку в будь-яких питаннях

Фахівці технічної підтримки допоможуть з інтеграцією модуля, технічної доопрацюванням. Функціонує колл-центр для консультування Ваших клієнтів в режимі реального часу.

4 етапи інтеграції платіжного модуля

  1. Подача заявки через форму зворотного зв’язку;
  2. Перевірка web-ресурсу на відповідність українським законодавчим нормам;
  3. Процес впровадження платіжного модуля на сайт;
  4. Тестування і перевірка алгоритмів роботи платіжної системи.

Подати заявку на підключення

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».